VİZYON
Ülkemizde ve dünyada Yaş/kuru meyve sebze ihracatı alanında Gıda Güvenliği bilincinin geliştirilmesinde üretimden tüketime kadar yaygınlaştırıcı faaliyetlerde bulunmak ve müşterilerine özel çözümler üretebilen , dünya pazarında kalite öncelikli ve tercih edilen bir tedarikçi olmak.

MİSYON
1) Müşterilerimize yüksek kalitede, sağlıklı ve uygun fiyatlarda meyve sebze sunmak
2) Sunduğumuz Meyve sebzeleri sağlıklı ve güvenilir koşullarda üretip, paketleyip, depolayıp soğuk zincir bozulmayacak şekilde müşterilere teslim etmek.
3) Doğaya ve çevreye minimum zarar verecek şekilde, tarlalarda asgari derecede koruyucu ilaçlar kullandırarak, belirlenen yasal limitlere uyum sağlayan ürünlerin ihracatını gerçekleştirmek
4) Tüm birimlere KYS eğitimleri vererek, çalışanların hem güncel bilgilerle donanmasını sağlamak, hem de herkesin kendi alanında uzmanlaştığı, daha kurumsal bir firma olmak.
5) Müşteriye sunulan her ürün için tarladan sofraya kadar izlenebilirliği sağlamak ve son tüketiciye kadar tüm müşterilerin memnuniyetini sağlamak
6) Ürün ve hizmet kalitesini artırmak adına; AR-GE departmanımız , üniversiteler ile işbirliğini arttırmasını sağlamak ve meydana gelebilecek herhangi bir sorun veya soruda bilimsel yönden de destek alıp, çözümün birer parçası olmak.